Messeline

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Messeline

Pisanie by Makiavel Myrddin on Pią Cze 14, 2013 5:47 pm

Planeta naturalnie zamieszkana przez rasę Hath. Ludzcy najeźdźcy nie zdążyli jeszcze postawić na tej planecie swej zaborczej stopy, toteż stworzenia te są bardzo przyjazne i pomocne. Ze względu na okropne warunki atmosferyczne, wiodą życie w podziemiach strzegąc swoich pięknych ogrodów.
avatar
Makiavel Myrddin

Liczba postów : 34
Join date : 13/03/2013
Age : 858

Powrót do góry Go down

Re: Messeline

Pisanie by Hunter Howard on Sro Paź 23, 2013 6:59 pm

Wylądowali na powierzchni, blisko szybu prowadzącego do podziemia. Hunter otworzył drzwi i narzekał w myślach: I znowu pada. Okropieństwo. Wyszedł jednak szybko i wraz z Bloomem podążył do przejścia. Zawsze pracował sam, więc nie miał w zwyczaju prowadzić przyjaznych, przyjacielskich pogaduszek. Poza tym Władca Czasu miał być współpracownikiem, a nie kolegą.

Pod ziemią było coś w rodzaju ludzkiej przechowywalni rzeczy. Kręciło się tam mnóstwo istot. Poprosił na migi jednego Hatha, dyspozytora o otwarcie jednej ze skrytek. Ten, gdy zobaczył specjalne zaświadczenie, zrobił to bez słowa sprzeciwu, a następnie szybko odszedł na swoje miejsce. W zagłębieniu Hunter znalazł sporą paczkę, więc uśmiechnął się tylko, wziął ją, a na jej miejsce położył dużo mniejszą, którą wyciągnął zza pazuchy. Zatrzasnął drzwiczki, które automatycznie się zamknęły i poszedł do swojej Vantetty. W środku wyjaśnił towarzyszowi:
- To broń. Dla nas już przestarzała, a dla ludzi jeszcze nowoczesna. Bo tak, ta przesyłka ma dotrzeć na Ziemię.
I ustawił parametry na ową planetę.
avatar
Hunter Howard

Liczba postów : 94
Join date : 04/05/2013
Age : 883

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach