Szkoła Master Area

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Szkoła Master Area

Pisanie by Scarlett Lana Estellon on Sro Lis 28, 2012 5:53 pm

Nie ma co ukrywać, że za tą nazwą czai się coś bardzo niedobrego, z czym z całą pewnością nikt nie chciałby zadrzeć. Osoby uczęszczające na zajęcia w tej szkole są wpatrzone w siebie i nie za bardzo troszczą się o innych. Chyba, że mogą czerpać z tego jakieś korzyści... Uczniowie Master Area mają zazwyczaj wielkie plany i ambicje życiowe, a do celu dążą, poświęcając innych.
To szkoła idealna dla dzieciaków z bogatych rodzin. Spotkasz tu całkiem dobrze uczącą się młodzież z wielkimi ambicjami. Może nie koniecznie dotyczą one nauk ścisłych... Te dzieciaki marzą o sławie, uwielbieniu i pieniądzach.
Master Area znajduje się w chmurach. Tak, w chmurach. Jest to wysoko położony obiekt, na który można dostać się jedynie za pomocą teleportacji, bądź za pośrednictwem wehikułu. Budynek zbudowany został ze szła i drewna. Ściany oddzielające podwórko od środka wykonane są z przezroczystego surowca, dzięki czemu stojąc pod szkołą możesz zobaczyć, co dzieje się w większości sal lekcyjnych.
Natomiast to, co rozdziela klasy i inne pomieszczenia, wykonane jest z ciemnego drewna. Budzi to podziw u części mieszkańców Gallifrey. Sal jest w tej szkole sporo, a największe zainteresowanie budzi hala sportowa, znajdująca się na najwyższym piętrze budynku. Jest tam kilka basenów. Gdy ktoś wieczorem pływa na plecach, może obserwować piękno gallifrejańskiego nocnego nieba.

avatar
Scarlett Lana Estellon
Administrator
Administrator

Liczba postów : 254
Join date : 19/11/2012
Age : 405
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach