Samantha Straits

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Samantha Straits

Pisanie by Samantha Straits on Sro Lis 06, 2013 10:33 amSAMANTHA STRAITS


WIEK NATURALNY/FIZYCZNY
625/27

DATA URODZENIA
12-12-1388r.

WCIELENIE
6

STATUS SPOŁECZNY
Zamożna

REAKCJA PO STANIĘCIU PRZED WIREM
Zdecydowanie złość. Po ujrzeniu wiru czasu Sam była tak wściekła, że odwróciła się i z dzikim krzykiem pobiegła przed siebie. Był to jeden z niewielu momentów w jej życiu, kiedy emocje dziewczyny wystawione zostały na światło dzienne. Może właśnie wtedy pierwszy raz poczuła swoją misję?

STOSUNEK DO RASY LUDZKIEJ
Rasa tak samo pełna nieudanych egzemplarzy, jak każda inna...

UCZEŃ/ABSOLWENT SZKOŁY
Master Area

NAZWA STATKU
Last Hour
Wygląd:
Samantha Straits w obecnym, liczącym sobie już siedemdziesiąt lat wcieleniu, jest kobietą o stosunkowo długich włosach koloru ciemnego złota, których luźne pasma (o ile nie zostaną poddane żadnej stylizacji) opadają swobodnie na ramiona, formując się w niewyraźne, nieuporządkowane loki. Te nieśmiałe blond fale idealnie komponują się z gładką, jasną cerą Sam o delikatnym, brzoskwiniowym odcieniu. Duże, niezbyt szeroko rozstawione oczy Władczyni o migdałowym kształcie swoim kolorem przypominałyby zimną stal, gdyby nie spore, ciemnożółte plamy na tęczówkach, rozlane - niczym dla złagodzenia ostrości spojrzenia - wokół jej źrenic. Kompozycję tę zamyka naturalne obramowanie, które stanowią bardzo długie, choć nie za gęste rzęsy, łagodnie podkręcające się ku górze. Najsilniejszym akcentem tej części twarzy kobiety są ciemne, wyraziste brwi w kształcie równiutkich, symetrycznych łuków. Nos ma nieduży, usiany ledwie dostrzegalnymi, jasnymi piegami i tylko odrobinkę zadarty, czym zdradza co nieco na temat silnego charakteru posiadaczki. Największą ozdobą tej ślicznej twarzy są niewątpliwie pełne, symetryczne usta o kuszącym odcieniu naturalnego, jasnego różu. Wykrzywione w naturalnym uśmiechu stanowią urzekający widok dla postronnego obserwatora. Łagodne rysy Samanthy sprawiają, że na pierwszy rzut oka odbiera się ją jako bardzo kobiecą i bezbronną. Nie trzeba chyba dodawać, że Władczyni bardzo szybko nauczyła się to wykorzystywać. Osadzoną na długiej szyi głowę zazwyczaj nosi nieznacznie pochyloną, czujnie spoglądając na wszystkich wokół spod przysłowiowego byka. 
Jest osobą średniego wzrostu i drobnej budowy, choć nie można jej nazwać filigranową. Pod jasnobrzoskwiniową skórą niewyraźnie rysują się mięśnie, będące oznaką świetnej kondycji fizycznej. Drobne dłonie o krótkich palcach często spoczywają w kieszeniach kurtki lub ewentualnie spodni. Paznokcie kobiety są zawsze krótko obcięte i dokładnie spiłowane na półokrągło - wygoda przede wszystkim. Szczupłe, silne nogi stawiają ostrożne kroki, poruszając się bezszelestnie zdradzają nieustanną gotowość do ataku lub ucieczki. Na nogach panny Straits na próżno wypatrywać szpilek, czy jakichkolwiek obcasów, które niepotrzebnie spowalniają tylko kobiece ruchy.


Charakter:
Samantha to osoba niezwykle bystra, wyróżniająca się nieprzeciętnym intelektem nawet wśród przedstawicieli tak inteligentnego gatunku, jakim są Władcy Czasu. Mistrzyni dostrzegania i tworzenia skomplikowanych związków przyczynowo-skutkowych, której rozwiązywanie skomplikowanych łamigłówek i zagadek przychodzi równie łatwo, jak rozwiązanie buta… Posiada zdolność do błyskawicznej analizy wszystkich dostępnych danych i natychmiastowego wyciągania trafnych wniosków na temat zastanej sytuacji.
Wyjątkowo czujna w kontaktach interpersonalnych, nigdy nie dopuszcza do siebie innych na tyle blisko, by dało się ją zranić lub wykorzystać. Grono bliskich przyjaciół Sam ogranicza się do jednej osoby – jej samej. Opuściła swoją rodzinę tak szybko, jak tylko uznała, że gotowa jest do usamodzielnienia się i od tamtej pory (a minęło już 600 lat) nie utrzymuje kontaktów z rodzicami i dwoma starszymi braćmi. Głęboko wierzy, że nikomu nie wolno ufać, toteż pomimo uwarunkowanej genetycznie żywiołowości, stara się nie zdradzać otoczeniu odczuwanych przez siebie emocji i przez znakomitą większość czasu jej się to udaje. Do perfekcji opanowała władanie niewzruszoną twarzą pokerzysty, dzięki czemu potęguje się jej i tak już bujna, wrodzona przebiegłość. Bardzo wcześnie nauczyła się sztuki wyrafinowanej manipulacji, która po dzień dzisiejszy jest jej najsilniejszą bronią.
Ze względu na outsiderskie usposobienie, bez problemu utrzymuje swą niezależność i samowystarczalność. Nie lubi polegać na kimkolwiek i stara się tego unikać na tyle długo, jak tylko się da. W innych ceni sobie profesjonalizm i umiejętność chłodnej kalkulacji. Nie brak jej odwagi, ani chęci do wplątywania się w przeróżne afery. Jeżeli w okolicy dzieje się coś niezwykłego, tam właśnie spotkasz Sammy, rzucającą się na główkę prosto w otchłań mętnej i podejrzanej przygody.
Straits odznacza się niezwykle silną osobowością, a dzięki swej niezłomnej woli bez problemu osiąga cele, jakie sobie wyznacza. Poprzeczkę zawsze ustawia wysoko i z determinacją podejmuje wszelkie konieczne kroki, by osiągnąć satysfakcjonujący wynik.  Bywa bezwzględna i w imię wyznawanych przez siebie zasad, gotowa jest wyrządzić krzywdę nie zastanawiając się dwa razy.  W  życiu postawiła sobie jeden cel – likwidację zepsutych moralnie jednostek, których selekcji dokonuje oczywiście na podstawie niezbyt obiektywnych kryteriów, jednakże z pełnym przekonaniem, że czyni słusznie. Balansująca na granicy pomiędzy prawem i bezprawiem, przemierza galaktyki w poszukiwaniu kolejnych misji do zrealizowania.


Ciekawostki:
† Last Hour jest trzecim z kolei statkiem, jaki znalazł się w jej posiadaniu. Dwa poprzednie zostały sprzedane w ramach ważnych transakcji.
† Nigdy nie poznała, ani nie wie o istnieniu swojej młodszej siostry, która urodziła się już po ucieczce Sam z domu.
† Świetnie strzela z każdego rodzaju broni palnej bądź laserowej, pomimo że techniki te należą już od dawna do przestarzałych.


avatar
Samantha Straits

Liczba postów : 23
Join date : 06/11/2013
Age : 629
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

Re: Samantha Straits

Pisanie by Aria Villarin on Sro Lis 06, 2013 11:32 am

Aria zaakceptuje Smile

_________________

Something here doesn’t make sense.
Let’s go and poke it with a stick.
avatar
Aria Villarin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 178
Join date : 19/11/2012
Age : 630
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

Re: Samantha Straits

Pisanie by Scarlett Lana Estellon on Sro Lis 06, 2013 1:37 pm

No Estellon musi się wtrącić...
Jaka ładna karta <33333333 Jak miło przeczytać coś, co ma więcej niż trzy zdania :*

_________________
Scarlett Lana Estellon
4G ~ nice bitch ~ you're gonna love her anyway ~ randomowe fakty z dupy

avatar
Scarlett Lana Estellon
Administrator
Administrator

Liczba postów : 254
Join date : 19/11/2012
Age : 405
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

Re: Samantha Straits

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach