Scarlett Lana Estellon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Scarlett Lana Estellon

Pisanie by Scarlett Lana Estellon on Czw Lis 29, 2012 5:03 pmScarlett Lana Meredith Serenity III Estellon


WIEK NATURALNY/FIZYCZNY
399/21

DATA URODZENIA
04.08.1613

WCIELENIE
Trzecie

STATUS SPOŁECZNY
Bogata

REAKCJA PO STANIĘCIU PRZED WIREM
Gdy stanęła przed wirem, wpatrywała się w niego przez długi czas. Niektórzy nawet mówią, że kilka dni. Wiadomo - każdy z rodziny zapamiętał to inaczej. Po tej przygodzie niewiele ją interesował. Jakby pogrążona we własnym świecie przez kilka dni nie chodziła do szkoły.

STOSUNEK DO RASY LUDZKIEJ
Jest jej obojętna. Oczywiście patrzy na nią z góry, ale nie wdaje się w zbyt częste konflikty

ABSOLWENT SZKOŁY
Master Area

NAZWA STATKU
IMMORTAL
Wygląd:
Karnację można byłoby porównać do oliwkowej, gdyby nie to, że jednak jest ciut za jasna. Włosy o kolorze blondy zwijają się w delikatne fale, czasami w duże loki. Roztrzepana fryzura wbrew pozorom do niej pasuje. Jej źrenicę otacza jasnoniebieska tęczówka, której uroku dodają ciemne, długie rzęsy. Wielu mężczyzn wykręcało głowy, za ową damą, ale ona nawet nie zawracała sobie tym głowy. Zgrabny nosek, usłany jest cieniutkim woalem piegów - co niesprawiedliwie dodaje jej jeszcze więcej wdzięku! Delikatne kości policzkowe, podkreślone małą warstwą różu. Usta dość wąskie, prawie zlewające się z jej karnacją. Panna Estelle czasem lubi je udekorować krwistoczerwoną szminką.
Nie za wysoka dziewczyna, co nadrabia swoimi prostymi długimi nogami. Szczupła o dobrze zbudowanej sylwetce. Zawsze gdy chce pokazać swoją wyższość, prostuje łopatki, głowę unosi dumnie jak paw i maszeruje przy wszystkich.
Kocie ruchy to coś co kocha! Kiedyś ćwiczyła gimnastykę i wiele z niej wyniosła, szpagat w górze to nie problem, mostki, salta, czy przewroty.


Charakter:

Od najmłodszej księżniczki była uczona jak zostać prawdziwą królową. Musiała. Każda cecha odpowiadająca jej stanowisku miała być idealna – godna podziwu. Jej postać owinięta w woal niewinności, skupienia i cierpliwości. Zawsze poruszała się wyprostowana, z uniesioną głową – dumnie jak paw. Wyglądała jakby ktoś wsadził jej kij zamiast kręgosłupa. Mimo to, wszyscy traktowali ją jak porcelanową figurkę: obchodzili się z nią delikatnie i uroczyście. Wiedziała, że gdy będzie czegoś chciała, dostanie to, lecz, jak została nauczona, gdy ktoś będzie czegoś chciał, ona musi starać się mu to dać. Jak prawdziwa władczyni. Oczywiście Scarlett nie była żadną królową, nie pochodziła z rodziny arystokratów – no prawie. Jej ojciec był generałem sił zbrojnych. Jedyna osoba, której podlegał to władca planety, a z faktu, iż obie rodziny mocno się przyjaźniły Lettie nie miała problemu z służbami specjalnymi.
Dla ludzi miła i zawsze pomocna, radosna – doskonała. Tak przynajmniej sądzili o niej Ci, którzy nie zajrzeli jej do umysłu… czyli wszyscy. Nie potrafiła brzydko się odzywać, źle odpowiadać i ogólnie być nieprzyzwoitą. To nie byłoby w jej stylu. Jak każda kobieta, uwielbiała, gdy z męskich ust wypływał potok rzucanych w jej stronę komplementów. Onieśmielona ich treścią przyjmowała pochwały z pokorą, rzucała krótkie podziękowanie i szykowała się na kolejną dawkę miłych słówek, których – uwierzcie – nie brakowało pod owej damy adresem.
Pilna uczennica, wzorowa dziewczyna w szkole i w domu. Uczyła się bardzo dobrze, gdyż poświęcała na swoją edukację dużo czasu. Czy chciała, czy też nie, rodzice posyłali ją na różnego rodzaju zajęcia. Jedyną rzeczą, którą kochała ponad życie był fechtunek. Uwielbiała trzymać w dłoni chłodną rękojeść i cieszyć się precyzyjnie wykonywanymi ruchami, wyobrażając sobie, że przed nią stoi prawdziwy przeciwnik. Najlepiej jakiś potwór. Nie powiem, iż rodzice cieszyli się z zainteresowania córki, ale nie mieli wyjścia. Mimo swej księżniczkowatej natury, gdy na coś się uparła… pożal się Boże. Koniec. Wszelkie kłótnie i sprzeczki są niewskazane.
Lecz czy dziewczyna jest taka sama, gdy światła jupiterów gasnął?
Coś co charakteryzuję Scarlett to spryt. Zastanawiając się dłużej można przypisać jej wiele cech zwierzęcych. Małpa - tak przynajmniej myślą osoby, które przypatrzą się jej zachowaniu z boku i zaczną gadać. Gdy Lettie coś zrani nie da ponieść się emocjom i nie zrobi wielkiego widowiska, z różnymi efektami specjalnymi, aby ludzie mieli na co popatrzeć. Ona poczeka. Cierpliwość - to druga ważna cecha, która ją charakteryzuję (przynajmniej w przypadku zemsty). Bowiem ona, może przyjść po dłuuuugim, dłuuuugim czasie, w najbardziej nieodpowiedniej chwili i momencie.. Lecz gdy chodzi i różnego rodzaju zachcianki młoda Hiszpaneczka (jej mama wyszła za mąż z Władcą Czasu, lecz w Hiszpanii, dlatego nazywam Lanę „Hiszpaneczką”) nie wie co to oznacza zwrot - "poczekaj".
Gdy kogoś nie lubi, nie będzie obchodziło ją co ta osoba czuje. Może cierpieć, płakać, krzyczeć, a Scarlett usłyszy jedynie cichy proszący szepcik, który nic nie będzie dla niej znaczył. Jest to osoba bardzo ambitna i gdy czegoś chce, dotrze do tego w determinacji, nawet po trupach.
Estellon lubi rozstawiać ludzi po kątach. Szczególnie, gdy przygląda się temu ktoś, na kim jej zależy.
Jej zadarty nosek nie raz wprowadził ją w nie lada kłopoty. Nie ma co się oszukiwać - Lettie lubi być na szczycie, mieć co jest do wzięcia, wygrać wszystko, albo zniknąć. Dlatego też, gdy jest okazja do kłótni, dziewczyna lubi pokazywać swoje ostre pazurki, ale zazwyczaj nie sama. Nie przepada zostawać po stronie, gdzie wieje pustą - stoi tam, gdzie stoją inni. Choć zazwyczaj działa to tak, że inni stoją tam, gdzie stoi Lana. Proste.
Scarlett Lana Estellon nienawidzi łez. Nie cierpi mięczaków i sama tak owym nie jest. Jasne - zdarza jej się płakać, lecz gdy już to czyni, nigdy nie publicznie. Co ludzie by sobie pomyśleli? Tak wpływowa osoba się rozkleja? Okazuje się jedynie marionetką, pociąganą przez sznurki społeczeństwa, tańczącą, kiedy gra muzyka? O nieeeee! I dlatego Lettie udaje Ms. Rocky.
Dziewczyna jest mistrzynią ciętej riposty i sarkazmu. Można by powiedzieć, że Czak Noris uczył się od niej. Jest nie miła dla ludzi, owszem, ale tylko dla tych, którzy baaaardzo wyprowadzili ją z równowagi. Szanuje osoby, które mają swoje pasje i swoje zdanie. Gdy ktoś jej się sprzeciwi, to trzeba zgadywać, czy będzie go za to szanować czy próbować zniszczyć.
Gdybym miała ją do czegoś porównać, zdecydowanie uczyniłabym to obarczając ją mianem KRÓLOWEJ PSZCZÓŁ. Lubi rządzić całą szkołą i nawet myśli, że po części jej się to udaje.Ciekawostki:
† nienawidzi czekolady i miodu
† jej tata jest jednym z oficerów, który snuje i knuje działania przeciwko Dalekom
† kocha lody miętowe
† na nadgarstku ma tatuaż z krzyżem
† kocha powracać do czasów Starożytnej Grecji
† jej babka była Władczynią Czasu, lecz zakochała się w Hiszpanii na planecie Ziemia i tam urodziła matkę Scarlett, aby ta mogła wydać na świat małą Estellon
† wróciła na planetę, aby spojrzeć w Wir i została tam na stałe (oczywiście nadal podróżuje)
Ostatnio zmieniony przez Scarlett Lana Estellon dnia Pon Lis 11, 2013 10:13 am, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Scarlett Lana Estellon
Administrator
Administrator

Liczba postów : 254
Join date : 19/11/2012
Age : 405
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

Re: Scarlett Lana Estellon

Pisanie by Scarlett Lana Estellon on Nie Sty 20, 2013 11:58 pmScarlett Lana Meredith Serenity III Estellon


WIEK NATURALNY/FIZYCZNY
400/20

DATA URODZENIA
04.08.1613

WCIELENIE
Czwarte

STATUS SPOŁECZNY
Bogata

REAKCJA PO STANIĘCIU PRZED WIREM
Gdy stanęła przed wirem, wpatrywała się w niego przez długi czas. Niektórzy nawet mówią, że kilka dni. Wiadomo - każdy z rodziny zapamiętał to inaczej. Po tej przygodzie niewiele ją interesował. Jakby pogrążona we własnym świecie przez kilka dni nie chodziła do szkoły.

STOSUNEK DO RASY LUDZKIEJ
Jest jej obojętna. Oczywiście patrzy na nią z góry, ale nie wdaje się w zbyt częste konflikty

ABSOLWENT SZKOŁY
Master Area

NAZWA STATKU
IMMORTAL
Wygląd:
Karnację można byłoby porównać do oliwkowej, gdyby nie to, że jednak jest ciut za jasna. Włosy o kolorze skandynawskiego blondu zwijają się w delikatne fale, czasami w duże loki. Roztrzepana fryzura wbrew pozorom do niej pasuje. Oczy duże, wręcz hipnotyzujące. Jej źrenicę otacza jasnoniebieska tęczówka, której uroku dodają ciemne, długie rzęsy. Wielu mężczyzn wykręcało głowy, za ową damą, ale ona nawet nie zawracała sobie tym głowy. Mimo iż nos właścicielki nie należy do tych idealnych, to i tak nie psuje to wyglądu całej osoby. Delikatne kości policzkowe, podkreślone małą warstwą różu. Coś co Scarlett w swoim nowym wyglądzie lubi, to usta. Duże różowe wargi, rozszerzone w uśmiechu ukazują rząd białych ząbków. Panna Estellon czasem lubi je udekorować krwistoczerwoną szminką.
Nie za wysoka dziewczyna, co nadrabia swoimi prostymi długimi nogami. Szczupła o dobrze zbudowanej sylwetce. Zawsze gdy chce pokazać swoją wyższość, prostuje łopatki, głowę unosi dumnie jak paw i maszeruje przy wszystkich.
Kocie ruchy to coś co kocha! Kiedyś ćwiczyła gimnastykę i wiele z niej wyniosła, szpagat w górze to nie problem, mostki, salta, czy przewroty.


Charakter:

Od najmłodszej księżniczki była uczona jak zostać prawdziwą królową. Musiała. Każda cecha odpowiadająca jej stanowisku miała być idealna – godna podziwu. Jej postać owinięta w woal niewinności, skupienia i cierpliwości. Zawsze poruszała się wyprostowana, z uniesioną głową – dumnie jak paw. Wyglądała jakby ktoś wsadził jej kij zamiast kręgosłupa. Mimo to, wszyscy traktowali ją jak porcelanową figurkę: obchodzili się z nią delikatnie i uroczyście. Wiedziała, że gdy będzie czegoś chciała, dostanie to, lecz, jak została nauczona, gdy ktoś będzie czegoś chciał, ona musi starać się mu to dać. Jak prawdziwa władczyni. Oczywiście Scarlett nie była żadną królową, nie pochodziła z rodziny arystokratów – no prawie. Jej ojciec był generałem sił zbrojnych. Jedyna osoba, której podlegał to władca planety, a z faktu, iż obie rodziny mocno się przyjaźniły, Lettie nie miała problemu z służbami specjalnymi.
Dla ludzi miła i zawsze pomocna, radosna – doskonała. Tak przynajmniej sądzili o niej Ci, którzy nie zajrzeli jej do umysłu… czyli wszyscy. Nie potrafiła brzydko się odzywać, źle odpowiadać i ogólnie być nieprzyzwoitą., dopóki... ale to później. To nie byłoby w jej stylu. Jak każda kobieta, uwielbiała, gdy z męskich ust wypływał potok rzucanych w jej stronę komplementów. Onieśmielona ich treścią przyjmowała pochwały z pokorą, rzucała krótkie podziękowanie i szykowała się na kolejną dawkę miłych słówek, których – uwierzcie – nie brakowało pod owej damy adresem.
Na co dzień potrafi obdarować ludzi promiennym uśmiechem. Szalona i ciut nieobliczalna z wieloma pomysłami w rękawie, które - niestety- udostępnione są tylko zaufanym osobom. Oczywiście knucie i snucie podstępnych planów jest jeszcze lepsze, gdy przyjaciele dorzucą swoje twa grosze.
Uczyła się bardzo dobrze, gdyż poświęcała na swoją edukację dużo czasu. Czy chciała, czy też nie, rodzice posyłali ją na różnego rodzaju zajęcia. Jedyną rzeczą, którą kochała ponad życie był fechtunek. Uwielbiała trzymać w dłoni chłodną rękojeść i cieszyć się precyzyjnie wykonywanymi ruchami, wyobrażając sobie, że przed nią stoi prawdziwy przeciwnik. Najlepiej jakiś potwór. Po doświadczeniach mogła śmiało stwierdzić, iż miłość do tego sportu zwiększyła się dziesięciokrotnie. Nie powiem, iż rodzice cieszyli się z zainteresowania córki, ale nie mieli wyjścia. Mimo swej księżniczkowatej natury, gdy na coś się uparła… pożal się Boże. Koniec. Wszelkie kłótnie i sprzeczki są niewskazane.
Lecz czy dziewczyna jest taka sama, gdy światła jupiterów gasnął?
Coś co charakteryzuję Scarlett to spryt. Zastanawiając się dłużej można przypisać jej wiele cech zwierzęcych. Małpa - tak przynajmniej myślą osoby, które przypatrzą się jej zachowaniu z boku i zaczną gadać. Gdy Lettie coś zrani nie da ponieść się emocjom i nie zrobi wielkiego widowiska, z różnymi efektami specjalnymi, aby ludzie mieli na co popatrzeć. Ona poczeka. Cierpliwość - to druga ważna cecha, która ją charakteryzuję (przynajmniej w przypadku zemsty). Bowiem ona, może przyjść po dłuuuugim, dłuuuugim czasie, w najbardziej nieodpowiedniej chwili i momencie.. Lecz gdy chodzi i różnego rodzaju zachcianki młoda Hiszpaneczka (jej mama wyszła za mąż za Władcę Czasu, lecz w Hiszpanii, dlatego nazywam Lanę „Hiszpaneczką”) nie wie co to oznacza zwrot - "poczekaj".
Gdy kogoś nie lubi, nie będzie obchodziło ją co ta osoba czuje. Może cierpieć, płakać, krzyczeć, a Scarlett usłyszy jedynie cichy proszący szepcik, który nic nie będzie dla niej znaczył. Jest to osoba bardzo ambitna i gdy czegoś chce, dotrze do tego w determinacji, nawet po trupach.
Estellon lubi rozstawiać ludzi po kątach. Szczególnie, gdy przygląda się temu ktoś, na kim jej zależy.
Jej zadarty nosek nie raz wprowadził ją w nie lada kłopoty. Nie ma co się oszukiwać - Lettie lubi być na szczycie, mieć co jest do wzięcia, wygrać wszystko, albo zniknąć. Dlatego też, gdy jest okazja do kłótni, dziewczyna lubi pokazywać swoje ostre pazurki, ale zazwyczaj nie sama. Nie przepada zostawać po stronie, gdzie wieje pustą - stoi tam, gdzie stoją inni. Choć zazwyczaj działa to tak, że inni stoją tam, gdzie stoi Lana. Proste.
Scarlett Lana Estellon z wcielenia na wcielenie okazuje coraz bardziej wrażliwość. Oczywiście nie oznacza to, że przyjdzie do wroga z różami na przeprosiny, ale współczucie poszkodowanym jest w stanie okazać. Choć nie szczędzi osób, które zasłużyły na karę. Co ludzie by sobie pomyśleli? Tak wpływowa osoba się rozkleja? Okazuje się jedynie marionetką, pociąganą przez sznurki społeczeństwa, tańczącą, kiedy gra muzyka? O nieeeee! I dlatego Lettie udaje Ms. Rocky.
Dziewczyna jest mistrzynią ciętej riposty i sarkazmu. Można by powiedzieć, że Czak Noris uczył się od niej. Jest nie miła dla ludzi, owszem, ale tylko dla tych, którzy baaaardzo wyprowadzili ją z równowagi. Szanuje osoby, które mają swoje pasje i swoje zdanie. Gdy ktoś jej się sprzeciwi, to trzeba zgadywać, czy będzie go za to szanować czy próbować zniszczyć.
Gdybym miała ją do czegoś porównać, zdecydowanie uczyniłabym to obarczając ją mianem KRÓLOWEJ PSZCZÓŁ. Lubi rządzić całą planetą i nawet po części jej się to udaje.Ciekawostki:
† nienawidzi czekolady i miodu
† jej tata jest jednym z oficerów, który snuje i knuje działania przeciwko Dalekom
† kocha lody miętowe
† na nadgarstku ma tatuaż z krzyżem, choć jest ateistką
† kocha powracać do czasów Starożytnej Grecji
† jej babka była Władczynią Czasu, lecz zakochała się w Hiszpanii na planecie Ziemia i tam urodziła matkę Scarlett, aby ta mogła wydać na świat małą Estellon
† wróciła na planetę, aby spojrzeć w Wir i została tam na stałe (oczywiście nadal podróżuje)
† przyczyniła się do uratowania mieszkańców Gallifrey, poświęcając jedno ze swoich żyć
Ostatnio zmieniony przez Scarlett Lana Estellon dnia Pon Lis 11, 2013 10:14 am, w całości zmieniany 3 razy

_________________
Scarlett Lana Estellon
4G ~ nice bitch ~ you're gonna love her anyway ~ randomowe fakty z dupy

avatar
Scarlett Lana Estellon
Administrator
Administrator

Liczba postów : 254
Join date : 19/11/2012
Age : 405
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

Re: Scarlett Lana Estellon

Pisanie by Scarlett Lana Estellon on Pon Sty 21, 2013 12:01 am

I jeszcze chamsko sobie walnę samoakcepta!

Samoakcept!

_________________
Scarlett Lana Estellon
4G ~ nice bitch ~ you're gonna love her anyway ~ randomowe fakty z dupy

avatar
Scarlett Lana Estellon
Administrator
Administrator

Liczba postów : 254
Join date : 19/11/2012
Age : 405
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

Re: Scarlett Lana Estellon

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach