Urząd Władców Czasu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Urząd Władców Czasu

Pisanie by Scarlett Lana Estellon on Czw Lis 29, 2012 7:14 pm

Wielki budynek, cały zbudowany ze szczerego złota - ściany, podłogi, ramy okien, klamki, naczynia, a także prawie każdy inny przedmiot znajdujący się w jego pomieszczeniach. Powitają was szerokie korytarze, a na ich ścianach - portrety wszystkich władców Gallifrey, jacy panowali od początków istnienia planety. Naprzeciw wejścia znajdują się ogromne drzwi do wielkiej sali, w której odbywają się posiedzenia Rządu Gallifrey. Z reguły posiedzenia te nie wychodzą poza złote ściany pomieszczenia.
Jeżeli przyszedłeś tutaj załatwić jakąś sprawę, zarejestrować nowy statek kosmiczny, złożyć wniosek o przyznanie nowego arkusza papieru telepatycznego, czy też rozwiązać jakikolwiek problem związany z ważnymi dokumentami, zaraz po wejściu do budynku kieruj się w prawo. Po minięciu przestronnej poczekalni dla interesantów zobaczysz drzwi z napisem "Urząd Spraw Obywatelskich". Tu obsłużą cię uczynni asystenci i załatwią twoje sprawy z prędkością światła.
Co jest niezwykłego w tej pięknej, złotej budowli?
W jej podziemiach znajduje się ukryty system wąskich, ciasnych korytarzy, prowadzących prosto do Siedziby Wojennej Gallifrey. To właśnie tam przywódcy szkolą swoich żołnierzy, a żołnierze uczą się od siebie na wzajem. Ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. W Siedzibie Wojskowej znajduja się również tajne laboratoria wojskowe, w których powstają nowe rodzaje broni biologicznej.
Siedziba Wojskowa Gallifrey:
BAZA WOJSKOWA GALLIFREY
avatar
Scarlett Lana Estellon
Administrator
Administrator

Liczba postów : 254
Join date : 19/11/2012
Age : 405
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach