Kim jest Władca Czasu?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Kim jest Władca Czasu?

Pisanie by Scarlett Lana Estellon on Czw Gru 27, 2012 10:16 am

Władcy Czasu zwykle są postrzegani są jako jedna z najstarszych i najbardziej rozwiniętych technologicznie ras we wszechświecie.
Cechą, jaka odróżnia Władców od ludzi jest posiadanie dwóch serc (które przeciętnie bije z częstotliwością 170 uderzeń na minutę), wewnętrzna temperatura ich ciała to 15 stopni Celsjusza. Posiadają "respiracyjny układ oddechowy", który pozwala im przeżyć uduszenie lub nawet przebywanie w próżni. Wielu jest zwolenników teorii mówiącej o tym, że Władcom Czasu wyrasta drugie serce podczas ich pierwszej regeneracji. Jeżeli jest poważnie ranny, Władca Czasu może wejść w stan leczniczej śpiączki, która obniża temperaturę ciała poniżej temperatury zamarzania.
Władcy posiadają większą wytrzymałość fizyczną niż ludzie, więc potrzebują znacznie mniej snu. Promieniowanie Rentgena nie jest dla nich zagrożeniem, mogą wchłonąć taką jego ilość, jaka z pewnością zabiłaby człowieka - Władcy Czasu mogą je wydalać przez stopy.
To dowodzi, że Władcy Czasu są biologicznie przystosowani do podróży czasu. Geny "Rassilon Imprimator" pozwalają im na bezpieczną podróż przez czas, żyją w symbiozie z ich TARDISami. To dowodzi, że inne gatunki są niezdolne do podróży w czasie - brakuje im odpowiednich genów.
Władcy Czasu mają również zdolność do regeneracji swoich ciał, kiedy ich aktualne ciało stanie się zbyt stare lub zostanie śmiertelnie zranione. Ten proces prowadzi do całkowitej rekonstrukcji ich ciał, regeneracji podlega każda komórka organizmu Władcy. Podczas transformacji zyskują oni nowy wygląd oraz nieco inną osobowość.
avatar
Scarlett Lana Estellon
Administrator
Administrator

Liczba postów : 254
Join date : 19/11/2012
Age : 405
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach