fghj
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
fghj

dfghjk
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

50th Anniversary Special

fghj :: 

Rozmowy

 :: 

Inne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

50th Anniversary Special Empty 50th Anniversary Special

Pisanie by Aria Villarin Nie Lis 24, 2013 9:55 pm

Jest już dostępny online! Jak ktoś lubi - to nawet z dobrej jakości lektorem.
Oglądajcie i dzielcie się wrażeniami! <3

Nie wiem kto widział, a kto nie, wiec na razie bez spoilerów zacznę Smile
Billie Piper w tej odsłonie... Śliczna. Smile
Aria Villarin
Aria Villarin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 178
Join date : 19/11/2012
Age : 636
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

50th Anniversary Special Empty Re: 50th Anniversary Special

Pisanie by Andrew Jackson Pon Lis 25, 2013 2:46 pm

asdjgasgfjahgfuhadfhasj, tak, WIDZIAŁEM <3
I odcinek był genialny! Epicki, mega i w ogóle.
Co do Billie- tak, zgadzam się. Była śliczna! Aczkolwiek...
Spoiler:
No i wrócił Tennant. A razem ze Smithem i Hurtem byli świetni! Ach, te ich dialogi!
I OCZY! Och, chyba ci co oglądali wiedzą o co chodzi. Te OCZY! To był moment kiedy podniosłem się z kanapy, serce zaczęło mi szybciej bić, a szeroki uśmiech pojawił się na mojej twarzy. Do dzisiaj te oczy nie pozwalają mi spać. Aaach, tak bardzo nie mogę się doczekać!

Ale... oglądałem to na polskim BBC, więc z lektorem... Timey-wimey tłumaczyli na "Czaso-maso". Serio..? No niby musieli wymyślić coś z "czasem", ale Czaso-Maso..? Już mogliby zostawić oryginał, myślę, że wszyscy by załapali.

I ta scena pod koniec!(Z 'kustoszem') Tak bardzo nie wiedziałem jak, dlaczego i o co w tym chodzi, ale to było epickie. Chcę wyjaśnienia!

Spoiler:
Andrew Jackson
Andrew Jackson

Liczba postów : 23
Join date : 21/10/2013
Age : 633

Powrót do góry Go down

50th Anniversary Special Empty Re: 50th Anniversary Special

Pisanie by Aria Villarin Pon Lis 25, 2013 3:34 pm

Chyba najbardziej mnie zdziwiło, że nie został w ogóle pociągnięty wątek z poprzedniego odcinka, zero wyjaśnienia...

Tyle zajebistości (Piper, Tennant, Hurt, Capaldi, Smith) w jednym odcinku było jak przedawkowanie LSD, ja dziś będę oglądała drugi raz, żeby absolutnie niczego nie przegapić. :)Chyba najpozytywniej mnie zaskoczył Hurt, bo mimo krzywej buźki okazał się przesympatyczną, świetną postacią...

Jedna sprawa napawa mnie przestrachem, mianowicie:
Spoiler:

Cały Special wypchany genialnymi cytatami, wśród których najlepszy to bezsprzecznie: NO SIR, ALL THIRTEEN! (oczy I love you)
A jak usłyszałam "I don't wanna go", prawie mi serce wyskoczyło.

Wracając jeszcze do Billie:
Spoiler:
Aria Villarin
Aria Villarin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 178
Join date : 19/11/2012
Age : 636
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

50th Anniversary Special Empty Re: 50th Anniversary Special

Pisanie by Andrew Jackson Pon Lis 25, 2013 3:45 pm

Mhm, pewnie będzie więcej wyjaśnione w Christmas Special, czy coś.

I tak, też dziś lub jutro będę oglądał jeszcze raz(tym razem po angielsku bądź z napisami). Mhm, mnie też Doktor Hurta pozytywnie zaskoczył, byłem dość sceptycznie co do niego nastawiony, a jednak się udało i bardzo go polubiłem.
I żałuję jeszcze, że Chrisa nie było.

Tak, teksty były epickie. Wszystkie. I wystarczyło to jedno zdanie bym pokochał Capaldiego. Ja. Chcę. Christmas Special. Uch, jeszcze miesiąc D:

Spoiler:
Andrew Jackson
Andrew Jackson

Liczba postów : 23
Join date : 21/10/2013
Age : 633

Powrót do góry Go down

50th Anniversary Special Empty Re: 50th Anniversary Special

Pisanie by Aria Villarin Pon Lis 25, 2013 3:59 pm

Jest jeszcze jedna kwestia, o której chyba Moffat kompletnie zapomniał.... A co z paradoksem, dlaczego takowego nie było?
Aria Villarin
Aria Villarin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 178
Join date : 19/11/2012
Age : 636
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

50th Anniversary Special Empty Re: 50th Anniversary Special

Pisanie by Andrew Jackson Pon Lis 25, 2013 4:15 pm

Tak, też się dzisiaj nad tym zastanawiałem. Przez cały odcinek paradują sobie trzej Doktorzy obok siebie, a na koniec mamy wszystkich trzynastu(Wszystkich... będzie ich więcej, prawda? Prawda?). Aczkolwiek wydaje mi się, że to ten potężny artefakt, Chwila(nie wiem jak jest w oryginale) pozwolił utrzymać coś takiego.

Okej, odcinek był genialny, ale teraz powiem co mi się nie podobało:
Mimo iż polubiłem Doktora Johna Hurta i był całkiem fajny, spodziewałem się czegoś innego.(Spodziewałem się też, że mi się nie spodoba, ale nie o to tu chodzi) Myślałem, że War Doctor będzie gościem bez uczuć rozpieprzającym Daleków, którego 10 i 11 będą się po prostu bali. A w sumie, okazał się on miłym, nawet uśmiechającym się staruszkiem, który później boi się podjąć decyzji o zniszczeniu Gallifrey i Wojny, a ostatecznie ją ratuje. Niczym nie różni się od innych Doktorów, po prostu nie przeszkadza mu  używanie drobnej przemocy.
Jak już mówiłem- Rose nie jest Rose.
I Wojna Czasu sama w sobie nie jest przedstawiona mega-epicko, a mamy jedynie urywki, które wiele nie mówią i nie przedstawiają jej jako jednego z większych konfliktów w historii wszechświata.
Oprócz tego, Moffat strasznie namieszał w całym whoniwersum, zmieniając... sporo rzeczy.
Andrew Jackson
Andrew Jackson

Liczba postów : 23
Join date : 21/10/2013
Age : 633

Powrót do góry Go down

50th Anniversary Special Empty Re: 50th Anniversary Special

Pisanie by Victor Bloom Sro Sty 01, 2014 8:58 pm

Tak bardzo usytasy! Smile
Victor Bloom
Victor Bloom

Liczba postów : 140
Join date : 20/01/2013
Age : 778
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

50th Anniversary Special Empty Re: 50th Anniversary Special

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

fghj :: 

Rozmowy

 :: 

Inne

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach