Crystal McCoy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Crystal McCoy

Pisanie by Crystal McCoy on Sro Gru 11, 2013 10:51 pmCRYSTAL McCOY


WIEK NATURALNY/FIZYCZNY
702/24


DATA URODZENIA
01.01.1311

WCIELENIE
5

STATUS SPOŁECZNY
Bogaty

REAKCJA PO STANIĘCIU PRZED WIREM
Crystal była przerażona widokiem wiru czasu. W całej historii dostrzegła tak wiele bólu i strachu, że sama nie mogła się ruszyć. Oczy zaszły jej łzami, które przez chwilę wzbierały by w końcu ruszyć niepohamowanymi strumieniami. Sparaliżowaną strachem dziewczynkę trzeba było odprowadzić.

STOSUNEK DO RASY LUDZKIEJ
Ludzi nie darzy żadnymi szczególnymi względami. Są jedną z wielu ras, które mogą prędzej czy później potrzebować pomocy.

UCZEŃ/ABSOLWENT SZKOŁY
Space Field

NAZWA STATKU
Steam Storm
Wygląd:
Crystal to drobna dziewczyna, niezbyt wysokiego wzrostu. Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że mogłaby być porwana przez mocniejszy podmuch wiatru. Jest to jednak jedynie pozór, bowiem w drobnych rączkach kryje się niezwykła biegłość i pewność. Szczupłe palce są w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zadanie, wspomagane przez czujne ciemnozielone oczy, w których od stuleci gości niegasnący blask zapału. To właśnie on przyciąga do Władczyni innych, pomagając jej zdobyć zaufanie.
Crystal często przeczesuje palcami swoje wiecznie zwichrzone, kasztanowe włosy. Ze względu na wygodę, zwykle nie pozwala rosnąć im dłużej niż do ramion. Prawie zawsze zostawia je rozpuszczone, więc gdy w jej dłoni pojawia się frotka, należy wiedzieć, że coś jest na rzeczy (czyt. coś się dzieje).
Styl ubierania panny McCoy jest daleki od ekstrawanckiego. Sama powiedziałaby, że ubiera się schludnie, tak jak przystało na reprezentowaną przez nią grupę społeczną.


Charakter:
McCoy to, ogólnie rzecz  biorąc, wzór dobroci. Swoje powołanie odkryła w medycynie, toteż w latach szkolnych pilnie się uczyła by w końcu zostać wybitną pomocą w każdym przypadku kryzysu zdrowotnego. Jest osobą bardzo tolerancyjną, jednak i to ma swoje granice. Nie znosi bowiem gdy ktoś głupio naraża swoje zdrowie na niepotrzebne niebezpieczeństwo. Powinno się przecież przynajmniej zabrać apteczkę!
Jednak nawet kryształ ma skazy. Władczyni zdarza się dość często popadać w przejściowe stany depresyjne, kiedy widzi jak wiele zła wciąż jest we Wszechświecie. W takich chwilach zamyka się głęboko w sobie i przez dłuższy czas udziela jedynie lakonicznych odpowiedzi na zadane pytania, bądź ignoruje je zupełnie. Sytuacja stabilizuje się jednak stosunkowo szybko, wystarczy, że Crystal ma do zrealizowania kolejne zadanie, a zapomina zupełnie o smutkach.
Często zapomina że powinno się kierować rozsądkiem i pozwala się poprowadzić uczuciom i intuicji, co zwykle i tak na szczęście kończy się dobrze. Szybko wzbudza zaufanie i zawsze dba o samopoczucie otaczających ją istot. Nawet gdy jest smutna, zła i wyczerpana, a ma komuś udzielić pomocy, maskuje swoje złe samopoczucie by innym nie było przykro.


Ciekawostki:
† Nie jest sentymentalna i szybko pozbywa się pamiątek.
† Angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne.
† Zawsze ma przy sobie soniczny stetoskop.
† Ma tatułaż na prawej kostce.


avatar
Crystal McCoy

Liczba postów : 38
Join date : 10/12/2013
Age : 707
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

Re: Crystal McCoy

Pisanie by Aria Villarin on Czw Gru 12, 2013 9:13 am

Akceptuje i zapraszam do gry!

_________________

Something here doesn’t make sense.
Let’s go and poke it with a stick.
avatar
Aria Villarin
Administrator
Administrator

Liczba postów : 178
Join date : 19/11/2012
Age : 630
Skąd : Gallifrey

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach